Intelligent rotary-modul for profesjonell lasergravering
xTool RA3 er en avansert rotasjonsmodul som utvider mulighetene til xTool-lasere med full 360° gravering på runde og uregelmessige objekter. Modulen er utviklet for høy presisjon og enkel bruk, og gjør det mulig å jobbe med alt fra glass og metallkopper til ringer, flasker, vaser og dekorobjekter.
RA3 er utstyrt med smart objektdeteksjon som automatisk tilpasser graveringen til formen på objektet. Dette gir presise resultater selv på koniske eller ujevne overflater, og reduserer behovet for manuell justering. Resultatet er raskere arbeidsflyt og mer konsistente graveringer.
Med det smarte MagSwap™-systemet kan du enkelt bytte mellom ulike graveringstyper uten bruk av verktøy. Du kan raskt skifte mellom rulle-, chuck-, ring- og sfæremodus, noe som gjør RA3 svært fleksibel for både kreative prosjekter og småserieproduksjon.
Den solide konstruksjonen sørger for stabil drift, mens støtte for batch-gravering gjør RA3 til et effektivt verktøy for produksjon av personaliserte produkter, firmagaver og merchandise.
Kompatibilitet
xTool P-serie
xTool F2
xTool F2 Ultra UV
RA3 er også utstyrt med 360° LiDAR Mapping for forhåndsvisning i 3D, samt Rotary Mode Auto Recognition. Disse funksjonene er kun støttet av xTool P-serie.
Bruksområder
- Gravering av kopper, glass og flasker
- Full 360° gravering på sylindriske objekter
- Ring- og smykkegravering
- Dekorobjekter og gaveartikler
- Serieproduksjon og personalisering
Støttede moduser- Chuck Rotary
- Roller Rotary
- Sphere Rotary
- Ring Rotary
- Inner Ring Engraving
- Batch Processing (krever tilleggsutstyr)
- Full-Wrap Engraving on Vase
Spesifikasjoner
- Engrave Diameter Range (Chuck): 0 - 130 mm
- Engrave Diameter Range (Roller): 3 - 198 mm
- Engrave Diameter Range (Sphere): 25 - 100 mm
- Engrave Diameter Range (Ring): 11 - 70 mm